Dzień Wolontariusza

17 grudnia w Urzędzie Gminy Michałowice uroczyście obchodzono Dzień Wolontariusza.

Po oficjalnych wystąpieniach, zebrani wysłuchali koncertu jazzowego w wykonaniu znakomitych muzyków: Mieczysława Grubiaka – saksofon i Waldemara Orłowskiego – gitara.

Następnie przyszedł czas na występ naszych uczniów. Na bandurze – ukraińskim instrumencie ludowym zagrała absolwentka naszej szkoły Wiktoria Bernyk. Wspaniale zaśpiewali i zatańczyli ukraińskie piosenki nasi uczniowie.

Na koniec występów Diana i Sofiia zaśpiewały ukraińską szczedriwke z życzeniami, zdrowia, szczęścia i dostatku w nadchodzącym roku.

Parada roślin w wykonaniu artystów Teatru „Sztuka Ciała” wprowadziła aktywnie widownię w świąteczny czas.

Po duchowej uczcie na wszystkich zebranych czekała słodka niespodzianka – pyszny tort.

Dziękujemy panu Markowi Piątkowskiemu z GOPS-u za zaproszenie naszych uczniów do udziału w koncercie i za wspaniałe zorganizowanie Dnia Wolontariusza.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

MIEDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA – Kulturalne – Aktualności – Dzieje się … – Gmina Michałowice (michalowice.pl)