Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w klasach 4-8

Drodzy Uczniowie klas 4-8!

Witamy Was na pokładzie naszego samolotu, który dziś wznosi się w przestworza nowego roku szkolnego! Kapitanem tej maszyny jest nasza Pani Dyrektor, a Wy, drodzy pasażerowie, zasiadacie w wygodnych fotelach gotowi na ekscytującą podróż pełną przygód, wyzwań i nowych odkryć.

Nasza szkolna załoga, składająca się z nauczycieli i pracowników szkoły, jest tutaj, aby dbać o Wasze bezpieczeństwo, komfort oraz aby dostarczyć Wam wszelkich niezbędnych narzędzi do nauki i rozwoju. Każdego dnia będziemy wspólnie odkrywać nowe lądy wiedzy, odwiedzać niezwykłe krainy nauki i zdobywać cenne umiejętności, które przydadzą się w przyszłości.

Szczególnie ciepłe słowa kierujemy do naszych najmłodszych pasażerów z klas czwartych, którzy po raz pierwszy zasiadają w nowym, wyższym przedziale szkolnego samolotu. Życzymy Wam, abyście z odwagą i ciekawością wyruszyli w tę podróż, poznając nowych przyjaciół, odkrywając swoje talenty i czerpiąc radość z każdego przebytego kilometra. Niech Wasza szkolna podróż będzie pełna inspiracji, sukcesów i niezapomnianych chwil!

Drodzy pasażerowie klas 4-8, przed nami długi lot, ale jesteśmy pewni, że będzie on pełen niezwykłych doświadczeń. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe wyzwania, które podejmiecie z determinacją, a każdy osiągnięty cel przyniesie satysfakcję i dumę. Pamiętajcie, że nie jesteście sami w tej podróży – nasza załoga jest tutaj, aby Was wspierać i pomagać w trudnych momentach.

Życzymy Wam wspaniałego roku szkolnego, pełnego inspirujących lekcji, niezapomnianych przygód i wielu sukcesów na pokładzie naszego szkolnego samolotu!

Szerokich horyzontów i bezpiecznych lądowań!

Uroczystosć, swoim zabawnym występem, umiliła nam uczniowska załoga pilotowana przez Pana Mateusza 😉