Obiady

Informacje ogólne

Szanowni Państwo,

Od 01.09.2020 wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona. Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w poniższy link:

https://bit.ly/2CLKchV lub skopiować powyższy link w całości do przeglądarki internetowej. Zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari. Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki, aby otworzyć):

Jak się zarejestrować:
https://www.youtube.com/watch?v=mVUF8pUVsQM

Jak płacić i zamawiać posiłki:
https://www.youtube.com/watch?v=d-c0r6f06Po&t=168s

Nowy system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie. W pierwszym tygodniu od rejestracji, aby dać czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy debet w wysokości 30 zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty, środki wykorzystane z debetu należy później spłacić.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony. Jak to zrobić:
– w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne) należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
– następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką
– kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
– pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji najpóźniej w dniu poprzedzającym dostarczenie posiłku do godziny 22:00. Informacje na temat cen wybranych posiłków i zestawów, oraz kosztów wyżywienia na wybrany okres znajdą Państwo po zalogowaniu w aplikacji.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta aplikacji bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy
zamowposilek.pl

Cennik

  • cały obiad: 12 zł (zupa, drugie danie, napój)
  • zupa 3,5 zł,
  • drugie danie 9,5 zł

Aby ułatwić proces zamawiania i rozliczania oferujemy Państwu aplikację www.zamowposilek.pl.

  • Zamówień można dokonywać na wybrany okres czasu lub też na pojedyncze dni do godz. 22:00 dnia poprzedniego.
  • Menu wraz ze szczegółowym opisem posiłków dostępne jest minimum z tygodniowym wyprzedzeniem w aplikacji.
  • Płatności należy dokonywać poprzez aplikację – opcja przelew online (system naliczy prowizję), wtedy płatność widoczna jest bezpośrednio po wykonaniu przelewu lub przelewem tradycyjnym (dane do płatności są dostępne w systemie), zaksięgowanie płatności na koncie nastąpi do 3 dni roboczych.

Kontakt

SŁAWKO-CATERING Sławomir Kowalik
ul. Prosta 8 D
05-825 Grodzisk Mazowiecki
NIP 529 101 65 91, REGON 011250843

Telefon kontaktowy: 509 065 281 lub 509 085 001

Zapisu na obiad należy dokonać w aplikacji www.zamowposilek.pl do godz. 22.00 dnia poprzedniego.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content