Obiady

Cennik listopad 2022 Michałowice

Jadłospis Październik Michałowice

INSTRUKCJA ZŁOŻENIA DEKLARACJI

W celu skorzystania z usług stołówki Szkolnej w Michałowicach należy wybrać jedną z 2 możliwości złożenia deklaracji.

OPCJA NR 1

Pobierz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY wydrukuj, wypełnij, podpisz i dostarcz na stołówkę.

• Wypełniając formularz zgłoszeniowy, deklarują Państwo chęć, aby dziecko korzystało z przygotowywanych przez GASTRO TEAM posiłków przez cały rok szkolny 2022/23.

• W przypadku rezygnacji z posiłków, konieczne jest poinformowanie firmy GASTRO TEAM e-mailem: michalowice@gastroteam.pl, w innym przypadku będziemy nadal przygotowywać obiady, co wiąże się z koniecznością zapłaty za posiłki.

OPCJA NR 2

Wejdź na stronę https://michalowice.gastroteam24.pl i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

• Należy wpisać dane użytkownika (rodzica lub opiekuna), zapoznać się i zaakceptować regulamin i politykę prywatności.
  • Po zapisaniu danych, na podany e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny do potwierdzenia. Należy w niego kliknąć.

Formularz-Zgłoszenie na obiady- Szkoła Podstawowa w Michałowicach

Instrukcja e-Rodzic – michalowice – zaloz sam konto