Wielka draka z okazji Dnia Chłopaka

• Wielka draka z okazji Dnia Chłopaka

W tym roku Dzień Chłopaka w klasach 4-8 celebrowaliśmy przez dwa dni! W poniedziałek 30 września z głośników szkolnego radiowęzła usłyszeliśmy życzenia dla Wszystkich Chłopców z naszej szkoły. Tego dnia dziewczyny debatowały nad przyznaniem Certyfikatów Superchłopaka… wybór był trudny, dlatego dyplomy otrzymali Wszyscy Panowie, a niektórzy z wyróżnieniem!

Nie zabrakło również drobnych upominków w postaci “Kuponu na dzień bez pytania”, do jednorazowego wykorzystania na dowolnej lekcji.

Aby się zrewanżować za wszystkie niespodzianki, 1 października nasi chłopcy przygotowali Pokaz Mody Męskiej.  To był prawdziwy Top Model! Panowie zaprezentowali różne style, od klasycznej elegancji po strój weekendowy, biznesowy i  sportowy. Na wybiegu pojawili się również policjanci, piłkarze, wokaliści rockowi, raperzy i twórcy hip hopu, a nawet odwiedził nas człowiek-orka!

Wystrój korytarzy i dekoracje na  drzwiach sal lekcyjnych,  wykonane przez dziewczęta w piątkowe popołudnie, nadały całemu wydarzeniu niesamowity klimat!

Dziękujemy  wszystkim zaangażowanym uczniom!

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami