APEL Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

  • APEL Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
  • APEL Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
  • APEL Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
  • APEL Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

W tym roku w naszej szkole obchodziliśmy 230 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja w dniu 05.05.2022r Apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja jest wpisany w coroczny kalendarz uroczystości naszej Szkoły, dlatego też był wspaniałą możliwością, by uzmysłowić wszystkim, jak ważną rolę i znaczenie mają słowa: Ojczyzna i Patriotyzm. Uczniowie zaprezentowali najważniejsze wydarzenia związane z obradami Sejmu Wielkiego i Konstytucją 3 Maja.

Wiersze i i teksty historyczne w wykonaniu uczniów, recytowane były z wielkim zaangażowaniem, przeplatane pieśniami patriotycznymi.
Program przygotowały pani Katarzyna Żakieta i Anna Hababicka

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content