Bal ósmych klas

 • Bal ósmych klas
 • Bal ósmych klas
 • Bal ósmych klas
 • Bal ósmych klas
 • Bal ósmych klas
 • Bal ósmych klas
 • Bal ósmych klas
 • Bal ósmych klas
 • Bal ósmych klas
 • Bal ósmych klas
 • Bal ósmych klas
 • Bal ósmych klas

22 czerwca 2023 odbył  sie bal ósmych klas

Uroczystość rozpoczęła się od tradycyjnego poloneza, przygotowanego pod czujnym okiem Pani Elżbiety Kwiatkowskiej. Podczas uroczystości przyznano uczniom nagrody i wyróżnienia za szczególne osiągnięcia. W części oficjalnej nie zabrokło ciepłych słów i serdecznych życzeń wypowiedzianych przez wójt gminy: Małgorzatę Pachecką, dyrektor szkoły: Magdalenę Fimowicz – Wasiak oraz przedstawiciela rodziców. Uczniowie skierowali podziękowania do dyrekcji szkoły, wychowawców, nauczycieli oraz rodziców. Po oficjalnej części odbyła się zabawa przy dźwiękach znanych przebojów.

 

 

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content