Dzieje się w I b

W klasie I b od wrześnie dzieje się…

30.09 Klasa 1B obchodziła dzień chłopaka. Każdy chłopiec dostał portret narysowany przez koleżankę z ławki oraz drobny upominek przygotowany przez nasze dziewczynki.

2.10 Klasa 1B wybrała się do Centrum Kultury „ARSUS” na przedstawienie pt. „Pinokio”.

29.10 Klasa 1B wybrała się do Stadniny Konnej „Patataj”. Dzieci zwiedziły stajnie z przewodnikiem, jeździły na kucykach i wybrały się na przejażdżkę bryczką. Na koniec wycieczki klasa miała przygotowane ognisko z kiełbaskami. Tego dnia, dzieci mogły się poczuć jak na prawdziwym biwaku 😊

31.10 Klasa 1B w twórczy i bardzo śmieszny sposób obchodziła Dzień Dyni. Na początku dzieci zostały podzielone na 4-5 osobowe grupy w których wyklejały przy pomocy bibuły wielkie dynie. Następnie, każde dziecko musiało odszukać w sali dynie ze swoimi imieniem i wykonać zadanie które było napisane na odwrocie, za wykonane zadanie każdy otrzymywał słodki drobiazg przygotowany przez jedna z uczennic klasy 1B 😊. Na koniec klasa została poproszona o zaprojektowanie swojej dyni, tematem przewodnim było „ Postacie z bajek”. Każdy wykazał się wielką kreatywnością a po zrobieniu pracy, wszyscy zrobili sobie wspólne zdjęcie!

Karina Walter

 

 

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content