Dzień z Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt

  • Dzień z Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt
  • Dzień z Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt
  • Dzień z Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt
  • Dzień z Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt
  • Dzień z Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt
  • Dzień z Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt

W dniu 27.10  naszą szkołę odwiedziły wolontariuszki z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy:1a, 1b,1c,1d,1e i 3a. Dzieci dowiedziały się czym jest bezdomność, schronisko, jak postępować ze znalezionym zwierzakiem, a także poznały historie bezdomniaków w Pruszkowa. Psim asystentem był psiak o imieniu Hamlet, który kocha dzieci. Uczniowie mogli nabyć gadżety, a tym samym wesprzeć chorych podopiecznych Stowarzyszenia. Udało się zebrać 1500 zł. Oprócz pomocy materialnej trwa zbiórka darów na nadchodzącą zimę. Z całego serca dziękujemy za każdą pomoc.

Pamiętajmy dobro wraca!

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content