Dzień życzliwości 3B

  • Dzień życzliwości 3B
  • Dzień życzliwości 3B
  • Dzień życzliwości 3B
  • Dzień życzliwości 3B

„W życiu często zdarzają się sytuacje, w których ktoś potrzebuje naszego wsparcia, dlatego trzeba sobie wzajemnie pomagać i dzielić się tym, co mamy.

Nie ma gorszych i lepszych. Każdemu może się zdarzyć, że zapomni czegoś do szkoły, albo nie będzie wiedział jak rozwiązać zadanie, a czasami po prostu jego rodziców nie będzie stać na to, żeby zapewnić mu wszystkie potrzebne rzeczy. Możemy wtedy podzielić się ty, co mamy. Dzielenie się sprawia radość zarówno tym, którym dajemy, jak i nam samym.”

Z okazji Dnia Życzliwości uczniowie z klasy 3b mieli okazję przekonać się, jak wielką radość daje dzielenie się z innymi. Wspólne przygotowanie kanapek dla kolegów i koleżanek z klasy oraz pracowników naszej szkoły sprawiło wszystkim wiele radości.

Dzień Życzliwości zorganizowała p. K. Żakieta

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content