Ekologiczny Piknik Rodzinny

Z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszej szkole Ekologiczny Piknik Rodzinny pod patronatem honorowym Minister Klimatu i Środowiska – Pani Anny Moskwy. Wydarzenie występami artystycznymi uświetniły klasy 0a, 0b, 2e, 3a, 3c i 3e. W programie pikniku znalazły się m.in.: konkurencje sportowe, ekologiczne zagadki, warsztaty ekologiczne, koło fortuny z nagrodami, malowanie buziek, zabawy z wesołym klaunem. Obejrzeliśmy pokaz mistrza świata w sztuczkach piłkarskich – Pana Pawła Skóry, a następnie odbyły się z Nim warsztaty piłkarskie. Nie zabrakło też popcornu, waty cukrowej, owoców i napojów. Była także fotobudka i dmuchańce.

Piknik dofinansowany został ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
Organizator: Szkoła Podstawowa w Michałowicach i Gmina Michałowice
Sponsorzy dodatkowych atrakcji: Zarząd Osiedla Michałowice, sołtys Opaczy Małej, sołtys Michałowic-Wsi.
Serdecznie dziękujemy!

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content