Europejski Dzień Języków Obcych

  • Europejski Dzień Języków Obcych
  • Europejski Dzień Języków Obcych
  • Europejski Dzień Języków Obcych
  • Europejski Dzień Języków Obcych

27. 09.2021 r. odbył się w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Uczniowie przygotowali plakaty ukazujące różnorodność kulturową wybranych krajów europejskich. Ich prace można podziwiać na tablicach korkowych na parterze w bloku D i C. Ponadto przygotowali krótkie zadania dla uczniów naszej szkoły tj. zagadki dotyczące flag, krajów i języków. Na przerwach chodzili po szkole i zadawali chętnym uczniom różne pytania i zagadki. W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych uczniowie przygotowują również na swoich lekcji z języka angielskiego, niemieckiego  i hiszpańskiego prezentacje multimedialne. Dotyczą one wybranych zagadnień kulturoznawczych takich jak: zabytki, kuchnia, ciekawe miejska i ludzie.

Nauczyciele języków obcych 

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content