Finał Gminnego Konkursu Ortograficznego „MISTRZ ORTOGRAFII” 2022/2023

 • Finał Gminnego Konkursu Ortograficznego „MISTRZ ORTOGRAFII” 2022/2023
 • Finał Gminnego Konkursu Ortograficznego „MISTRZ ORTOGRAFII” 2022/2023
 • Finał Gminnego Konkursu Ortograficznego „MISTRZ ORTOGRAFII” 2022/2023
 • Finał Gminnego Konkursu Ortograficznego „MISTRZ ORTOGRAFII” 2022/2023
 • Finał Gminnego Konkursu Ortograficznego „MISTRZ ORTOGRAFII” 2022/2023
 • Finał Gminnego Konkursu Ortograficznego „MISTRZ ORTOGRAFII” 2022/2023

15 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Gminnego Konkursu Ortograficznego „Mistrz Ortografii”. Adresatami konkursu byli uczniowie z klas II i III Szkół Podstawowych w Komorowie, Michałowicach i Nowej Wsi. W trzyetapowym konkursie wyłonieni zostali mistrzowie i wicemistrzowie ortografii.

W tym roku szkolnym organizatorami konkursu byli nauczyciele ze Szkoły Podstawowej  im. Jana Pawła II w Michałowicach. Konkurs był objęty patronatem Wójta Gminy Michałowice. Laureaci konkursu otrzymali statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Michałowice.

Konkurs miał na celu podniesienie kompetencji ortograficznych uczniów, propagowanie wśród uczniów i nauczycieli idei wspólnej odpowiedzialności za język polski oraz integrację środowisk szkolnych i wymianę doświadczeń.

Rozdanie nagród uświetnił występ artystyczny uczniów klasy 2b, którzy zaprezentowali  przedstawienie z piosenkami oraz tańcem.

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach oraz organizatorzy konkursu.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content