Giganci Programowania – podziękowania

Szanowna Dyrekcjo,
Drodzy Nauczyciele oraz Wychowawcy,

W imieniu szkoły “Giganci Programowania” dziękuję za zaangażowanie w przekazanie Uczniom zaproszenia do udziału w bezpłatnych warsztatach “Koduj z Gigantami”, które odbyły się w lutym.

W wydarzeniu, objętym honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa, wzięło udział ponad 100 Uczniów z Pruszkowa i sąsiednich miejscowości, którzy poznali podstawy programowania w językach Scratch, AppInventor, MakeCode oraz C#.

Wierzę, że dzięki tej inicjatywie udało się nam zachęcić uczestników do zaangażowania w edukację w zakresie nauk ścisłych, a w szczególności informatyki. Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odzewem na temat wydarzenia ze strony uczestników oraz ich rodziców.

Zapraszam do obejrzenia albumu, podsumowującego warsztaty, który załączam do niniejszej wiadomości.

Następna edycja “Koduj z Gigantami” zaplanowana jest na wrzesień. Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego prześlę do Państwa stosowną informację, mając nadzieję, że kolejnym razem także będziemy mogli liczyć na Państwa wsparcie.

Koduj z Gigantami Pruszków

Z poważaniem,
Izabela Poradowska
Dyrektor Szkoły

 

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content