Góra Grosza

  • Góra Grosza

Zapraszamy do udziału w akcji:

Góra Grosza

Towarzystwo Nasz Dom od wielu lat wspiera dzieci i młodzież, finansując m.in. pomoc specjalistyczną (terapie, rehabilitacje), pracę z rodziną biologiczną, rozwój indywidualnych zainteresowań wychowanków (stypendia, korepetycje, zajęcia dodatkowe, kursy zawodowe). Prowadzimy również specjalistyczne Domy dla Dzieci oraz ośrodki wsparcia psychologicznego PORT.
Z Państwa zaangażowaniem udało się nam pomóc tysiącom dzieci w całej Polsce. Wiemy ile wysiłku, czasu i mobilizacji kosztuje zorganizowanie, przeprowadzenie i finał zbiórki.

Drogie Dzieci

  • Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.Przyłącz się do akcji a:
    • Wesprzesz jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy. Bo jeden grosz czyni różnicę. Wrzucamy monety o nominale 1, 2, 5 grosze oraz 1, 2, 5 zł. Szukajcie słoików na monety w klasach.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content