INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI KORZYSTAJĄCYCH Z DOWOZU DO SZKÓŁ GMINNYCH AUTOBUSEM ZAPEWNIANYM PRZEZ GMINĘ

Szanowni Państwo

Rodzice dzieci, które w nadchodzącym roku szkolnym 2022/2023 będą korzystały z dowozu do szkół gminnych autobusem zapewnianym przez Gminę, proszeni są o zapisywanie dzieci do 20 czerwca 2022roku. Deklaracje należy składać odpowiednio do sekretariatu Szkoły Podstawowej w Michałowicach lub Komorowie w zależności od placówki do której dziecko będzie uczęszczało.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z rosnącymi kosztami cen paliw i utrzymania , dowóz dzieci w nadchodzącym roku szkolnym będzie objęty wzmożonym nadzorem ze strony Gminy pod kątem racjonalności wydatkowania kosztów.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content