Kiermasz dla Józefa

  • Kiermasz dla Józefa
  • Kiermasz dla Józefa
  • Kiermasz dla Józefa
  • Kiermasz dla Józefa

W dniach 15, 16, 17 listopada w świetlicy klas III c, III d, III e odbył się charytatywny „Kiermasz dla Józefa”.

Oficjalnie chłopiec nazywa się Joseph Fred Guelasse i pochodzi z Wybrzeża Kości Słoniowej w Afryce. Zaadoptowaliśmy go z dziećmi świetlicowymi we wrześniu 2014 r. w ramach Pallotyńskiej Adopcji Serca ( więcej informacji nt.: adopcji na stronie: http://www.sekretariat-misyjny.pl/ zakładka Adopcja serca). Kwestionariusz chłopca i zdjęcie są dostępne do zobaczenia w świetlicy w s. nr 3

Chcemy powiedzieć WIELKIE DZIĘKUJĘ WAM DRODZY RODZICE I WASZYM DZIECIOM. Uzbieraliśmy 776 zł co zaowocowało opłaceniem czesnego naszego chłopczyka z Afryki za 11 miesięcy tj. do października 2017 r. Serdecznie dziękujemy :). Dzieci przy okazji kiermaszu ujawniły wiele talentów biznesowych, zaradność, śmiałość. Udział w kiermaszu był dla nich doświadczeniem radosnym i pozytywnym. Przy tych korzyściach udało się nam zwrócić uwagę naszych uczniów na potrzeby dzieci biednych i zrobić coś dobrego dla konkretnego chłopca, który jest sierotą. Nasi uczniowie podzielili się ze swym kolegą tym co mieli.

Dziękujemy też wychowawcom klas i nauczycielom świetlicy za pomoc przy organizacji i przeprowadzeniu kiermaszu.

W piątek dzieci, które w szczególny sposób przyczyniły się do uświetnienia kiermaszu dostaną dyplomy i drobne nagrody z rąk kierownik świetlicy Małgorzaty Sieradzkiej.

Małgorzata Szczególska-Basaj, Małgorzata Malangiewicz, Justyna Bartyzel

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content