Kiermasz świąteczny

15.12.2018r. w naszej szkole odbył się po raz kolejny Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez Radę Osiedla Michałowice. Hala sportowa zapełniła się stoiskami z przepięknym rękodziełem zdolnych mieszkanek gminy Michałowice oraz skromniejszym – naszym szkolnym. Ozdoby świąteczne wykonały dzieci z klas „0” i świetlicy szkolnej.

W trakcie kiermaszu zorganizowane były warsztaty świąteczne dla dzieci, sfinansowane przez Radę Osiedla Michałowice.

Atrakcji nie brakowało. Kawiarenka proponowała pyszne ciasta domowego wypieku. Do rodzinnego zdjęcia w świątecznej aranżacji zapraszało stanowisko fotograficzne. Były także zabawy sportowe prowadzone przez p. Dominikę Zygmunt, a do malowania świątecznych plakatów zachęcała p. Agnieszka Królak. Odbyła się też aukcja podarowanych przedmiotów.

Występy naszych uczniów śpiewających kolędy i pastorałki wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój.

Chętnych do zakupu nie brakowało. Zebraliśmy łącznie z: fotobudki, aukcji, kawiarenki, stoiska i sprzedaży pocztówek 4 178 zł (brawo Michałowice). Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla rodzin dzieci autystycznych z naszej gminy.

Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom za zaangażowanie. Bez Waszej pomocy nie byłoby tak świątecznie i miło.

Dziękuję naszym gimnazjalistom za pomoc w organizacji kiermaszu i zbiórce pieniędzy oraz wszystkim, którzy stworzyli świąteczne pocztówki. Wydrukowane można było kupić na kiermaszu, a pieniądze w ten sposób uzyskane zasiliły nasze puszki.

Dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację Kiermaszu, a w szczególności p. Magdzie Rozy – Aderek – koordynatorowi przedsięwzięcia i p. Elżbiecie Sybilskiej, która przygotowała uczniów do występów.

Małgorzata Sieradzka

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content