Konkurs „ESA dla OSE”

Miło mi poinformować, że uczennice naszej szkoły znalazły się w gronie laureatów i nagrodzonych uczestników konkursu „ESA dla OSE”!
Wielkie gratulacje dla Zuzanny Orzeł z klasy IV C, która zajęła pierwsze miejsce w kategorii wiekowej IV-VI oraz Poli Latosińskiej z klasy III A, która otrzymała wyróżnienie w kategorii wiekowej I-III.
W konkursie wzięło udział 533 uczniów ze szkół z całej Polski. Zgłoszone zostały prace plastyczne, memy, filmy. Uczniowie nawiązywali w nich do swoich ulubionych gier czy bohaterów literackich, pokazali swoje zaangażowanie i kreatywność. Najwięcej prac – aż 242 – zgłoszonych zostało w kategorii klas 1–3.
Docenione zostały te prace, które trafnie wskazywały jako główne źródło zanieczyszczeń powietrza domowe piece, były pomysłowe i staranne również pod względem językowym. Poziom prac i liczba wszystkich zgłoszeń sprawiły, że oprócz nagród głównych zostały przyznane dodatkowe wyróżnienia!
Szczegółowe wyniki konkursu opublikowane zostały na stronie ESA: https://esa.nask.pl/aktualnosci/wpis/konkurs-esa-dla-ose-rozstrzygniety/

a zwycięskie prace można obejrzeć tu: https://esa.nask.pl/esa-w-szkolach

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział!

Koordynator programu ESA i konkursu w naszej szkole – Aneta Wąsowicz – Ciechomska

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content