Kto nie był, niech żałuje

 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje
 • Kto nie był, niech żałuje

W dniach 15 – 19 stycznia 2024 roku w naszej szkole zostały zorganizowane dla uczniów klas I-III półkolonie zimowe pod hasłem: Gmina Michałowice wczoraj i dziś.
W trakcie półkolonii uczestnicy m.in. odwiedzili Bibliotekę Publiczną w Michałowicach, gdzie zobaczyli najstarszą księgę inwentarzową i dowiedzieli się gdzie wcześniej miała siedzibę biblioteka. Dzieci musiały ze zdjęć odgadnąć w którym miejscu w naszej szkole wcześniej trzykrotnie urzędowała biblioteka.
W gabinecie pana P. Zahorodnego uczniowie nie tylko poznali pracę weterynarza, ale dowiedzieli się, jakie dzikie zwierzęta można spotkać na terenie naszej gminy.  Nie zabrakło także zajęć ruchowych: na lodowisku i hali sportowej. Dzieci pod kierunkiem pracowników firmy Gastroteam, samodzielnie wykonały pizzę i ze smakiem zjadły.
Jednak najwięcej atrakcji  czekało na uczniów w Urzędzie Gminy Michałowice. Oglądanie różnych pomieszczeń, w tym miejsca obrad Rady Gminy, gdzie każdy mógł “zabrać” głos, wzbudziło wiele emocji.  Na koniec wszyscy zostali zaproszeni do gabinetu pani Wójt, uczniowie chętnie zadawali  pytania na temat pracy Wójta i Urzędu. Uczestnicy półkolonii wręczyli pani Wójt plakaty o gminie Michałowice, a sami dostali w prezencie pyszne cukierki.

Składamy podziękowania: pani Elżbiecie Sybilskiej za zorganizowanie zabawy integrującej wszystkich uczestników, pani Paulinie Szelenbaum za poświęcony czas i przeprowadzenie zajęć plastycznych, których efektem były ciekawe maski karnawałowe.

Tydzień wszystkim minął bardzo szybko.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content