Makieta naszej szkoły

  • Makieta naszej szkoły
  • Makieta naszej szkoły
  • Makieta naszej szkoły
  • Makieta naszej szkoły
  • Makieta naszej szkoły
  • Makieta naszej szkoły
Uczniowie 2a podczas zajęć w świetlicy zrealizowali projekt uczniowski. Ich ulubioną zabawą jest tworzenie rozbudowanych konstrukcji z klocków Lego dlatego chętnie przyjęli pomysł nauczycielki pani Sylwii, żeby zbudować konkretny model.

Prace zostały wykonane zgodnie z wszystkimi zasadami projektu: było planowanie działań, stworzenie listy zadań do wykonania oraz przydział konkretnych osób do każdego zadania. Powstałe w ten sposób zespoły zadaniowe pracowały etapami przez 4 tygodnie. Wydrukowaliśmy rzut szkoły z Google maps i za pomocą linijki uczniowie sprawdzili wymiary i przeskalowali je, aby proporcje budynków A,B,C, D oraz sali gimnastycznej zostały zachowane. Powstało także boisko szkolne i namiot do lodowiska.
Efekty zaprezentowano wychowawcy klasy i innym nauczycielom podczas prezentacji projektu. Powstaje obecnie prezentacja w Power Point, która będzie ostatecznym zakończeniem projektu. Wszystkie prace wykonywali uczniowie korzystając ze wskazówek nauczycielki. Efekty widać na zdjęciach.
Kolejny projekt zaczynamy już w grudniu.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content