Mały Wolontariat zaprasza do udziału w akcji “Podziel się z sąsiadem”

Święta zbliżają się wielkimi krokami!🎅🎅🎅

Mały szkolny Wolontariat jak każdego roku rozpoczyna świąteczną akcję Podziel się z sąsiadem.🎁
Zwracamy się do Uczniów klas 0 – III z prośbą o zorganizowanie paczek spożywczych, które będą przekazane dla podopiecznych GOPS-u w naszej Gminie.
Tegorocznej akcji przyświeca hasło: Podziel się posiłkiem z najbiedniejszymi mieszkańcami naszej Gminy.
W paczkach mogą znaleźć się produkty z długim terminem ważności tj.: makarony, kasze, ryż, cukier, kawa, herbata, słodycze, konserwy mięsne i rybne, dżemy, powidła, olej itp.

Paczki przynosimy do szkoły w terminie 05-16.12.2022 roku i składujemy je do opisanego pudełka, które znajduje się przy wejściu A lub w sali A105.

Z góry bardzo dziękujemy za wzięcie udziału w akcji Podziel się z sąsiadem.❤️❤️❤️

Mały Wolontariat
Katarzyna Wall