Marzycielska Poczta

• Marzycielska Poczta

W grudniu 2012 roku uczniowie klas IV – VI po raz pierwszy dołączyli do przyjaciół Marzycielskiej Poczty – ogólnopolskiej akcji, która polega na wysyłaniu listów i kartek do ciężko chorych dzieci.

Minęły cztery lata od tamtych wydarzeń, a nasi wychowankowie wciąż z tym samym zaangażowaniem redagują życzenia i pozdrowienia. Tym razem okazja do pisania listów była wyjątkowa – nadchodzące Boże Narodzenie stało się pretekstem, by po raz kolejny wziąć udział w akcji.

Uczniowie klasy VIa na lekcji języka polskiego z wielkim entuzjazmem tworzyli piękne, kolorowe kartki oraz redagowali listy do Wiktorii Gałki – ośmioletniej dziewczynki z Bystrej Podhalańskiej.

Mamy nadzieję, że życzenia świąteczne sprawią adresatce dużo radości i wywołają uśmiech na Jej twarzy.

Renata Zarychta