Międzynarodowy Dzień Wolontariusza w klasach 4

Co roku w szkole obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Tym razem postanowiliśmy zaprosić do szkoły wolontariuszy – profesjonalistów.Panie, które na co dzień działają w Fundacji Herosi odwiedziły czwartoklasistów. Każdej klasie opowiedziały kim jest wolontariusz, jakie musi mieć cechy, czym się może zajmować. Pokazały również filmiki ilustrujące działania fundacji od wizyt na oddziale onkologicznym dla dzieci po mecze reprezentacji siatkarzy.

Uczniowie słuchali z zainteresowaniem. Jako początkujący wolontariusze podzielili się sowimi pierwszymi doświadczeniami i usłyszeli kilka rad i pomysłów.

Nie pierwszy raz współpracujemy w Fundacją Herosi i jesteśmy pewni, że nie ostatni!

https://www.herosi.eu/

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content