Mistrzostwa Powiatu Pruszkowskiego w mini piłkę ręczną chłopców

• Mistrzostwa Powiatu Pruszkowskiego w mini piłkę ręczną chłopców

W dniu 27 marca w Szkole Podstawowej w Ruścu zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Pruszkowskiego w mini piłkę ręczną chłopców.
Reprezentacja naszej szkoły zdobyła 1. miejsce wygrywając z drużynami z Ruśca, Pruszkowa i Ład oraz awansowała do rozgrywek na szczeblu międzypowiatowym.
W kolejnym etapie spotkało się 6 drużyn, które wygrały rywalizację w swoich powiatach (wyjątkiem był powiat pruszkowski, który wystawiał 2 drużyny).
Nasza drużyna w fazie grupowej rozegrała bardzo zacięte mecze wygrywając z Radziejowicami i remisując z Książenicami. Te wyniki dały 1. miejsce w grupie B i prawo grania w finale. W meczu o 1. miejsce ponownie spotkały się drużyny Ruśca z Michałowicami i tym razem lepszą drużyną okazała się ekipa z Ruśca.
Gratulujemy reprezentacji naszej szkoły zdobycia mistrzostwa powiatu i 2. miejsca na szczeblu międzypowiatowym.
Skład naszej drużyny:
Zapadka Jakub, Syguła Kacper, Troniarz Cyprian, Kurman Adam, Obłuski Dawid, Bork Jan, Rybicki Szymon, Lenart Bartosz, Zarzycki Franciszek, Sambor Adam, Mazan Filip, Amman Adam.

Trener Łukasz Zieliński.