Nowe kąciki wypoczynkowe

  • Nowe kąciki wypoczynkowe
  • Nowe kąciki wypoczynkowe
  • Nowe kąciki wypoczynkowe
  • Nowe kąciki wypoczynkowe

W naszej szkole oprócz „Grajkącika” i „Studia ciszy” pojawiły się dwa nowe kąciki.

Pierwszy to Farma Relaksu – kącik wykonany w ramach projektu edukacyjnego klas drugich. Z palet Pan Paweł Zacny na lekcjach techniki wykonał siedziska i stolik. Wszystkie elementy (siedziska, ściany, skrzynki) malowali sami uczniowie.

18 stycznia powstał jeszcze jeden kącik “Niespodzianka”. Jest to miejsce pod schodami, gdzie bardzo często siedzieli tam uczniowie na zimnej podłodze. Ściany zostały pomalowane, podłoga wyłożona wykładziną i rozłożono poduszki. Kawałkiem wykładziny dywanowej wyłożono też parapet przy schodach. Tu też często zatrzymują się uczniowie.

Kąciki służą dzieciom w czasie przerw i po lekcjach. Odpoczywają tam, rozmawiają, grają.

Wszystkie kąciki wykonano w ramach projektu edukacyjnego lub na lekcjach techniki. Przy zakupach korzystano z funduszy przyznanych przez Rady Rodziców obu szkół.

W drugim półroczu będziemy modernizować i ulepszać „Grajkącik”. Zwracamy się z prośbą: potrzebujemy jeszcze kilka europalet, a zrobimy z nich siedziska.

Małgorzata Skrzędziejewska – Cendrowska

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content