Nowe logo szkoły

 • Nowe logo szkoły
 • Nowe logo szkoły
 • Nowe logo szkoły
 • Nowe logo szkoły
 • Nowe logo szkoły
 • Nowe logo szkoły
 • Nowe logo szkoły
 • Nowe logo szkoły
 • Nowe logo szkoły
 • Nowe logo szkoły
 • Nowe logo szkoły
Nasza Szkoła ma nowe logo!
W wyniku konkursu ogłoszonego przez Samorząd Uczniowski oraz Dyrekcję Szkoły wybrane zostało nowe logo szkoły.
Spośród kilkunastu nadesłanych prac Komisja Konkursowa wytypowała trzy projekty. W wyniku ankiety przeprowadzonej wśród uczniów oraz kadry pedagogicznej w drugim etapie konkursu zwyciężyło logo zaprojektowane przez Marysię Pietkiewicz – Bregy.
W konkursie wzięły również udział projekty wykonane przez Zuzannę Bodych, Kazika Gawina, Ninę Lipert, Semi Karabula, Wojtka Majewskiego, Martę Michalczyk, Julię Mierzyńską, Zofię Mroczek, Sebastiana Paszkowskiego, Julię Rybicką, Alicję Sochę, Piotra Sochę, Oliwię Stańczak, Aleksandra Sygułę.

Wielkie brawa dla wszystkich, którzy nadesłali prace i podjęli się wyzwania, wykazując się dużą pomysłowością i talentem! Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie zostaną uhonorowani i otrzymają koszulki z nowym logo oraz pamiątkowe pendrive’y, a także zostaną ocenieni z informatyki / plastyki zgodnie z PSO.

Logo to prosta, a jednocześnie unikalna i charakterystyczna forma graficzna, symbol służący do identyfikacji wizualnej. To podstawowy znak graficzny, stosowany w reklamach, wizytówkach, na papierze firmowym, banerach, budynkach, na stronie internetowej, itd. Zaletą dobrego logo jest jego czytelność, możliwość wykorzystania w różnych formatach, niezależnie od umiejscowienia i rozmiaru. Nowe logo spełnia wszystkie te wymogi. Stworzono również księgę znaku. Dlatego możemy już od dziś wykorzystywać je w różnorodny sposób. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w ten projekt.
Dyrektor Szkoły oraz Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content