Obiady

Jadłospis Luty 2024

Cennik Luty 2024

Jadłospis Styczeń 2024

Warsztaty dyniowe – 27.10.2023r.

INSTRUKCJA ZŁOŻENIA DEKLARACJI

W celu skorzystania z usług stołówki Szkolnej w Michałowicach należy wybrać jedną z 2 możliwości złożenia deklaracji.

OPCJA NR 1

Pobierz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY wydrukuj, wypełnij, podpisz i dostarcz na stołówkę.

•  Wypełniając formularz zgłoszeniowy, deklarują Państwo chęć, aby dziecko korzystało z przygotowywanych przez GASTRO TEAM posiłków przez cały rok szkolny 2023/24
  • W przypadku rezygnacji z posiłków, konieczne jest poinformowanie firmy GASTRO TEAM e-mailem: michalowice@gastroteam.pl, w innym przypadku będziemy nadal przygotowywać obiady, co wiąże się z koniecznością zapłaty za posiłki.

OPCJA NR 2

Wejdź na stronę https://michalowice.gastroteam24.pl i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

• Należy wpisać dane użytkownika (rodzica lub opiekuna), zapoznać się i zaakceptować regulamin i politykę prywatności.
  • Po zapisaniu danych, na podany e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny do potwierdzenia. Należy w niego kliknąć.

Szanowni Państwo!

1. Dania dietetyczne przewidziane są wyłącznie dla uczniów, którzy mają wykupione abonamenty i mają zgłoszoną oraz zapisaną w systemie indywidualną dietę. Nie ma możliwości wybierania diet w przypadku wykupienia posiłków wybiórczo.
  2. W przypadku zagubienia elektronicznej karty obiadowej należy ją zamówić w systemie wybierając opcję ,,karta’’ i wnieść opłatę w wysokości 15,00 zł (kwota do zapłaty wyświetli się automatycznie tak jak w przypadku zamawiania posiłków). Ponadto należy wysłać e-mail na adres: michalowice@gastroteam.pl z informacją o potrzebie wyrobienia nowego identyfikatora.
  3. Uczniowie mają możliwość samodzielnie wykupić pojedyncze obiady w sklepiku szkolnym. Podstawą do wydania dziecku posiłku jest oddanie paragonu pracownikowi w stołówce. Jeden obiad = 1 paragon. Można wykupić jednorazowo kilka posiłków ale na każdy z nich musi być osobny paragon aby uczeń mógł każdego dnia zostawić go w stołówce.
  4. Wprowadzamy od 1 marca 2024 możliwość wykupienia Obiadu na wynos’’. Zainteresowanych prosimy o zamawianie posiłków do godziny 9:00 przez platformę e-stołówka https://michalowice.gastroteam24.pl Należy wybrać posiłek z dopiskiem ‘’na wynos’’. W tym przypadku do standardowej ceny posiłku doliczony jest koszt opakowania 1,50 zł.  Do godziny 15:00 posiłek można odebrać w stołówce.

Formularz-Zgłoszenie na obiady- Szkoła Podstawowa w Michałowicach

Instrukcja e-Rodzic – michalowice