Obiady 2022/2023

Informacje organizacyjne  związanych z żywieniem od firmy Gastro Team.

Posiłki będą wydawane od 05.09.2022 r.

1. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy 2 możliwości złożenia deklaracji.

2. Przypominamy o zwróceniu szczególnej uwagi, aby dzieci nosiły karty obiadowe – ułatwi to pracę stołówki i przyspieszy wydawanie posiłków.

3. Dla nowych dzieci karty obiadowe będą sukcesywnie wydawane

W razie pytań prosimy o kontakt ze stołówką

INSTRUKCJA ZŁOŻENIA DEKLARACJI

W celu skorzystania z usług stołówki Szkolnej w Michałowicach należy wybrać jedną z 2 możliwości złożenia deklaracji.

OPCJA NR 1

Pobierz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY wydrukuj, wypełnij, podpisz i dostarcz na stołówkę.

• Wypełniając formularz zgłoszeniowy, deklarują Państwo chęć, aby dziecko korzystało z przygotowywanych przez GASTRO TEAM posiłków przez cały rok szkolny 2022/23.

• W przypadku rezygnacji z posiłków, konieczne jest poinformowanie firmy GASTRO TEAM e-mailem: michalowice@gastroteam.pl, w innym przypadku będziemy nadal przygotowywać obiady, co wiąże się z koniecznością zapłaty za posiłki.

OPCJA NR 2

Wejdź na stronę https://michalowice.gastroteam24.pl i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

• Należy wpisać dane użytkownika (rodzica lub opiekuna), zapoznać się i zaakceptować regulamin i politykę prywatności.
  • Po zapisaniu danych, na podany e-mail zostanie wysłany link aktywacyjny do potwierdzenia. Należy w niego kliknąć.

Instrukcja e-Rodzic – michalowice – link dostęp do konta

Instrukcja e-Rodzic – michalowice – zaloz sam konto