Obiekt szkolny w czasie Świąt Bożego Narodzenia

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Informujemy, że w związku z prognozowanym dużym natężeniem wiatru, obiekty sportowe w okresie świątecznym, w tym hala pneumatyczna, będą zamknięta. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców oraz w celu zapobieżenia ewentualnym sytuacjom zagrażającym zdrowiu i mieniu.

Zamknięcie obiektu będzie obowiązywać od dnia 23.12.2023 r. do dnia 26.12.2023 r. Prosimy o zrozumienie i przestrzeganie podjętych decyzji w celu uniknięcia potencjalnych niebezpieczeństw związanych z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Życzymy Państwu spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content