Podsumowanie konkursu plastycznego „Wiem jak segregować”

• Podsumowanie konkursu plastycznego „Wiem jak segregować”

Konkurs był realizowany w ramach projektu „Działaj dla klimatu. Inicjatywy podnoszące świadomość ekologiczną w szkołach w gminach Brwinów i Michałowice w partnerstwie z Sandgerdi Elementary School z Islandii” dofinasowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: „Środowisko, Energia i Zmiany klimatu”.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Wiem jak segregować” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było wzbudzenie wrażliwości ekologicznej, zdobywanie wiedzy dotyczącej zasad prawidłowej segregacji odpadów i ograniczania powstawania odpadów komunalnych. Tematyka poruszana była na zajęciach plastycznych kl. 4-7.

Do konkursu zgłoszono 51 prac. Komisja konkursowa oceniała zgodność pracy z tematem, pomysł, samodzielność wykonania oraz estetykę.

Oto nagrodzeni uczniowie:

I miejsce – Julia Stachurska IV a
II miejsce – Bianka Błaszak VII a
III miejsce – Lilianna Pigiel VII a
Yuliia Bilokur IV e
Jan Gajek VII b
Milena Pigiel IV d
Antonina Stępień IV a
Milena Walkiewicz IV d

Wszystkim uczniom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie plastycznym „Wiem jak segregować”. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone po nowym roku.