POMAGAM, BO POTRAFIĘ

Zapraszamy do udziału w projekcie POMAGAM, BO POTRAFIĘ!

Jednym z zadań w tym projekcie jest zorganizowanie Młodzieżowych Drużyn Ratowniczych. Wziąć udział w projekcie może młodzież z 7-8 klasy szkoły podstawowej. Głównym celem organizacji drużyn jest szkolenie uczniów oraz zwiększenie ich zaangażowania w wolontariat. Młodzież przeszkolona w ramach projektu będzie mogła pełnić dyżury i udzielać pierwszej pomocy np w trakcie organizacji turniejów sportowych w szkole itd.

Osoby które zgłoszą się do drużyny z danej szkoły, będą brały udział w turnieju z Pierwszej Pomocy w którym główną nagrodą jest urządzenie AED na rzecz szkoły.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie Pomagam bo potrafię – Stowarzyszenie RES

Zachęcamy do zgłaszania się! 🙂

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content