Powiatowe zawody w piłkę koszykową

18.11.2019r. w Pruszkowie w hali MOS-u odbyły sie powiatowe rozgrywki w piłkę koszykową dziewcząt.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn: Piastów, Pruszków, Nadarzyn, Raszyn, Brwinów i Michałowice. Mecze odbywały sie w dwóch grupach. Nasz zespół spotkał się z Pruszkowem i Brwinowem. Należy zauważyć, że dziewczęta z Pruszkowa trenują w klubie sportowym. Przegrywając z Pruszkowem, wygrywając z Brwinowem, zawalczyliśmy o III miejsce. dziewczęta zagrały fenomenalnie nie dając szans drużynie z Raszyna.

Skład naszej reprezentacji:
Hryciuk Oliwia
Rucińska Maria
Szmania Klaudia
Cieślak Julia
Hajduk Oliwia
Drożdż Alicja
Mantey Maja
Konopka Zofia
Nowicka Iga
Kaczorowska Marta

Gratulujemy!

 

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content