Przekaż 1,5% podatku na Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach

Drodzy, Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach,
pragniemy Was poinformować, że dążąc również i w tym roku do zwiększenia funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców SP w Michałowicach ponownie przystąpiła do programu: Przekaż 1,5% podatku na działalność swojej szkoły.W tym roku porozumienie zostało zawarte z Fundacją AVE, mająca swoją siedzibę w Warszawie, organizacją pożytku publicznego posiadającą nr KRS 0000229157.

Przypominamy, że program ten umożliwia gromadzenie przez Radę Rodziców – za pośrednictwem obecnie Fundacji AVE środków pochodzących z 1,5% Państwa podatku dochodowego. Środki te zostaną przeznaczone m.in. na sfinansowanie uczestnictwa w wycieczkach szkolnych dla potrzebujących uczniów.

W celu przekazania 1,5% podatku na rzecz naszej Rady Rodziców, należy w rubryce swojego formularza PIT pt.
– numer KRS organizacji pożytku publicznego wpisać 0000229157, natomiast  
– w rubryce Cel szczegółowy 1,5 % koniecznie umieścić hasło RR SP w Michałowicach.

Dziękujemy serdecznie za Państwa pomoc.

W imieniu Rady Rodziców SP w Michałowicach
Joanna Chilarska – Przewodnicząca
Marzena Szczęsna – Wiceprzewodnicząca
Małgorzata Zakrzewska – Skarbnik

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content