Rodzice Promują Zdrowie w III e

 • Rodzice Promują Zdrowie w III e
 • Rodzice Promują Zdrowie w III e
 • Rodzice Promują Zdrowie w III e
 • Rodzice Promują Zdrowie w III e
 • Rodzice Promują Zdrowie w III e
 • Rodzice Promują Zdrowie w III e
 • Rodzice Promują Zdrowie w III e
 • Rodzice Promują Zdrowie w III e
 • Rodzice Promują Zdrowie w III e
 • Rodzice Promują Zdrowie w III e
 • Rodzice Promują Zdrowie w III e
 • Rodzice Promują Zdrowie w III e

W ubiegłym tygodniu w ramach warsztatów „Rodzice Promują Zdrowie” w klasie IIIe pojawiła się p. Kasia Łupienko, która opowiadała o magicznej mocy przypraw. Pani Łupienko podzieliła się z nami wiedzą, którą zdobyła m.in. podczas podróży do Indii, gdzie przyprawy stosowane są nawet w herbacie.

Dowiedzieliśmy się jakie właściwości ma kurkuma (która ma szansę stać się lekiem przeciwko nowotworom), jak rośnie imbir, cynamon i do czego używany jest kardamon. Klasa odważnie wąchała i próbowała różnych przypraw. Na koniec p. Kasia przygotowała nam pyszne herbaty, które pite są w Indiach (masala tea). Dziękujemy za wspaniałe zajęcia.

Karolina Popłońska

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content