Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO

  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO
  • Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego WIELKANOCNE JAJO

Dnia 26.03. 2021 został rozstrzygnięty konkurs plastyczno-techniczny dla klas 0-3 Wielkanocne jajo.

Wyłoniono zwycięzców w kategoriach wiekowych:

klasy 0: Kornelia Orzeł 0c, Ewa Kamińska 0b

klasy I: Bogna Bigoszwska 1d

klasy II: Julia Stachurska 2e

klasy III: Damian Staszewski 3d

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem przyznano również wyróżnienia:

Adam Malara 0a, Bartosz Skrzypek oc, Aleksander Zera 0b, Michalina Jarmińska 0c, Anna Sambor 0c, Miłosz Księżny- Dumański 0b, Igor Byszewski 0c, Franciszek Mateńko 0b, Nina Lipert 2c.

Nagrody zostaną rozdane po powrocie dzieci do szkoły. Osoby, które nie otrzymały nagród głównych i wyróżnień, proszone są o zgłoszenie się po nagrody pocieszenia  (sala A102).

Gratulujemy pomysłowości, organizatorzy: Edyta Grześ-Wodzińska, Roksana Ostrowska.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content