Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką

  • Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką
  • Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką
  • Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką
  • Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką
  • Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką
  • Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką
  • Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką
  • Spotkanie autorskie z Zofią Stanecką

8 maja w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z Zofią Stanecką, pisarką, autorką książek dla dzieci,  m.in. uwielbianej przez czytelników serii o Basi.

Pani Zofia opowiadała jak wygląda praca pisarza i jak niezwykle istotna jest w tym zawodzie wyobraźnia. Uczniowie klas pierwszych poznali proces powstawania książki i dowiedzieli się ile osób bierze w nim udział. Po części teoretycznej nadszedł czas na praktykę. Pisarka zaprosiła dzieci do wspólnego tworzenia książki. Opowieściom nie było końca, a wszystkie historie zostały przez pisarkę opatrzone wspaniałymi ilustracjami. Na zakończenie Pani Zofia odpowiadała na liczne pytania uczniów, a po spotkaniu każdy uczestnik otrzymał autograf pisarki.

Spotkanie zostało zorganizowane przez bibliotekę szkolną oraz Gminną Biblioteką Publiczną im. Zbigniewa Herberta w Michałowicach.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content