Spotkanie z aktorem w klasie I c

  • Spotkanie z aktorem w klasie I c
  • Spotkanie z aktorem w klasie I c
  • Spotkanie z aktorem w klasie I c
  • Spotkanie z aktorem w klasie I c
  • Spotkanie z aktorem w klasie I c
  • Spotkanie z aktorem w klasie I c
  • Spotkanie z aktorem w klasie I c
  • Spotkanie z aktorem w klasie I c

13 marca nasza klasa miała zaszczyt gościć doświadczonego aktora pana Andrzeja Nejmana, który opowiedział nam o fascynującym świecie teatru oraz wyzwaniach związanych z tym zawodem. W trakcie spotkania uczniowie zadawali pytania, dowiedzieli się wielu ciekawostek np. każdy aktor w pomieszczeniu zwanym garderobą ma swoje osobiste lustro. Na koniec spotkania uczniowie poprosili o autograf oraz wykonali wspólne zdjęcie – będzie niezapomnianą pamiątką.

Dziękujemy panu Andrzejowi Nejmanowi za spotkanie😊.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content