Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach 1-3

  • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach 1-3
  • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach 1-3
  • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach 1-3
  • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach 1-3
  • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach 1-3
7 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM- WORLD MULTIPLICATION TABLE DAY). To akcja edukacyjna, która odbywa się każdego roku w pierwszy piątek października. Celem akcji jest zachęcenie do nauki tabliczki mnożenia poprzez zabawę. Pomysłodawcą akcji jest Andrzej Grabowski, założyciel Wydawnictwa Karty Grabowskiego. Klasy II i III miały okazję podszlifować tabliczkę mnożenia podczas wspólnych zabaw.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content