Światowy Miesiąc Świadomości Nowotworów Dziecięcych

  • Światowy Miesiąc Świadomości Nowotworów Dziecięcych
  • Światowy Miesiąc Świadomości Nowotworów Dziecięcych
  • Światowy Miesiąc Świadomości Nowotworów Dziecięcych
  • Światowy Miesiąc Świadomości Nowotworów Dziecięcych

Wrzesień to światowy miesiąc świadomości nowotworów dziecięcych. Ich międzynarodowym symbolem jest  Złota Wstążka. Uczniowie naszej szkoły nie są obojętni i chętnie pomagali. Dzieci z klas 1-3 wraz z wychowawcami oraz wolontariusze z klas starszych wykonali złote wstążki, które zostały przekazane Fundacji Herosi. Będą one zdobiły koszulki naszych piłkarzy i siatkarzy. Serdecznie wszystkim dziękujemy za tak duże zaangażowanie.
Ania Hababicka
Wiola Rakfalska

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content