Szlachetna Paczka w naszej szkole

Już po raz drugi jako szkoła otwieramy nasze serca na pomoc potrzebującym w ramach Szlachetnej Paczki.
W tym roku pomagamy wielodzietnej rodzinie z trójką dzieci, w tym z niepełnosprawną, nastoletnia córką z dziecięcym porażeniem mózgowym wymagająca całodziennej opieki.
Liczymy, że i w tym roku uda się spakować razem paczkę i pomóc rodzinie
Jedną z głównych potrzeb jest piętrowe łóżko, a także kuchenka gazowa z piekarnikiem. Potrzebny jest również sprzęt komputerowy do pracy zdalnej z Internetem dla trójki dzieci. Rodzina ma do dyspozycji tylko 1 tablet wypożyczony ze szkoły .
W poniedziałek poinformujemy o szczegółach. Informacje do klas podamy przez Librus.
Koordynatorzy akcji to panie:
Karolina Przegiętka – koordynator główny
Katarzyna Wall – koordynator klas 0-3
Agnieszka Pastuszek – koordynator klas 4-8

Ze strony rodziców Przewodniczący RR Pan Krzysztof Dąbkowski (Kris Dąb)

Wszystkich zainteresowanych wsparciem akcji zapraszam do współpracy.
Przy okazji chcielibyśmy zebrać żywność i artykuły pierwszej potrzeby dla pacjentów jednego ze szpitali jednoimiennych. Będziemy o tym informować niebawem.
Z pozdrowieniami od szkolnego sztabu Szlachetnej Paczki
Małgorzata Widera