Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki

 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki
 • Tintercard oraz drukarka 3D na lekcjach informatyki

Tintercard to fantastyczne narzędzie, które umożliwia tworzenie pięknych prac plastycznych w formie ozdób czy biżuterii. Możemy wykorzystać różnorodne techniki takie jak wycinanie, zdobienie aby stworzyć unikatowe projekty. Dzięki Tintercard możemy rozwijać naszą kreatywność i zdolności manualne.
Natomiast drukarka 3D to nowoczesne urządzenie, które umożliwia tworzenie obiektów trójwymiarowych. Dzięki niej możemy wydrukować np. jajka wielkanocne czy kwiaty wiosenne, które będą doskonałą ozdobą na stole wielkanocnym. Drukarka 3D pozwala nam rozwijać umiejętności projektowania oraz zapoznaje z technologią przyszłości.
Nasi uczniowie lubią eksperymentować z Tintercard oraz drukarką 3D. Tworzą piękne i kreatywne prace, które będą nie tylko ozdobą szkolnej pracowni, ale także doskonałą formą wyrażania swojej wyobraźni i talentów.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content