VI SZKOLNY KONKURS „MAM TALENT 2022” online – wyniki

W maju 2022 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach odbył się VI SZKOLNY KONKURS „MAM TALENT 2022” online.

Uczestnicy prezentowali swój talent na nagraniu filmowym i wysyłali go na specjalny adres. Udział wzięło 36 uczniów z klas 0-8.  Koordynatorkami były: p. Alina Stencka i p. Anna Matejuk.

Komisja konkursowa w składzie: p. Anna Matejuk, p. Magdalena Nassalska, p. Karina Walter, p. Joanna Noska i p. Alina Stencka oceniła uczestników w dwóch kategoriach wiekowych oraz kilku kategoriach wykonawczych.

Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się  na zakończenie roku szkolnego.

Gratulujemy sukcesów i talentów!

Organizatorki

 WYNIKI KONKURSU MAM TALENT:

Grand Prix – Milena Walkiewicz 3 d (piosenka)

 KLASY 0-III

Piosenka

I miejsce – Liliana Nieć-Tourtois 1 b

II i III miejsca – nie przyznano

Dyplom za udział w konkursie:

Kinga Nagy 2 a

Gra na instrumencie

I miejsce – Kaja Prządka 3 e (flet poprzeczny)

II miejsce – Marta Darmetko 2 c (skrzypce)

III miejsce – Krzysztof Omernik 1 b (pianino)

Wyróżnienie:

Klara Kołciuk 2 a (pianino)

Sport

I miejsce – Alicja Gajewska 2 b (jazda konna)

II miejsce – Kornelia Orzeł 1 e (akrobacje na kółkach gimnastycznych)

III miejsce – nie przyznano

Inne talenty

I miejsce – Jan Perzyna 1 c (układanie kostki Rubika)

II i III miejsca – nie przyznano

Wyróżnienie:

Julia Stachurska 3 a (teatrzyk „Zdrowe życie”)

Dyplomy za udział w konkursie:

Bartłomiej Skrzypek 1 b (budowa wieży z klocków Jenga)

Stefan Gawin 1 b (gawędziarstwo)

__________________________

 KLASY IV-VIII

Piosenka

I miejsce – Zofia Urbańska 8 a

II miejsce – Margo Pastuzak 7 d

III miejsce – Zuzanna Orzeł 5 c

Wyróżnienie:

Kinga Bieńczak 7 b

Dyplomy za udział:

Julian Wasinkiewicz 7 c

Jagoda Łupienko 7 e

Alicja Wasinkiewicz 5 c

Duet Barbara Urbańska 3 a i Zofia Urbańska 8 a

Gra na instrumencie

I miejsce ex aequo –  Maja Orłowska 5 c (fortepian) i Maria Darmetko 4 b (pianino)

II miejsce – Bruno Tellez-Kotelecki (akordeon)

III miejsce ex aequo –  Hanna Jaruga 5 a (pianino) i Lilianna Pigiel 6a (pianino)

Taniec

I miejsce – Grupa Synchron  7 e w składzie:

Amelia Wróblewska, Blanka Karasińska, Maja Patocka, Urszula Miętusiewicz,

Natalia Mazur, Barbara Bienia

II i III miejsca – nie przyznano

Dyplomy za udział:

Alicja Wasinkiewicz 5 c

Inne talenty

I miejsce – Bartosz Gajewski 5 b (układanie kostek logicznych)

II miejsce – Bianka Błaszak 6 a (rysunek na tablecie graficznym)

III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienie:

Julian Wasinkiewicz 7 c (układanie kostki Rubika)

 

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content