Warsztaty recyklingowe dla klas 0

  • Warsztaty recyklingowe dla klas 0
  • Warsztaty recyklingowe dla klas 0
  • Warsztaty recyklingowe dla klas 0
  • Warsztaty recyklingowe dla klas 0
  • Warsztaty recyklingowe dla klas 0
  • Warsztaty recyklingowe dla klas 0

W klasach 0 zakończyły się warsztaty recyklingowe, które odbywały się w ramach akcji edukacyjnej: ,,WIEM JAK SEGREGOWAĆ”.

Jest to akcja skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 6-19 lat z placówek oświatowych w Gminie Brwinów oraz Gminie Michałowice. Ma na celu podniesienie świadomości dotyczącej problemu odpadów oraz promowania prawidłowej segregacji.

Najmłodsi uczniowie dowiedzieli się na czym polega właściwa segregacja odpadów. Poznali na czym polega recykling, czyli ponowne wykorzystanie surowców, z których zostały zrobione. Zerówkowicze wiedzą, że ponowne użycie odpadów pozwala chronić środowisko, które jest domem dla wszystkich żywych istot na Ziemi.

Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się, że z rolek papierowych mogą powstać ekologiczne karmniki  lub pojemniki na kredki. Szklane słoiki wykorzystać do stworzenia wazonów czy lampionów.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content