WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – PODSUMOWANIE

Kochani! Udało się!

Z dumą chcielibyśmy ogłosić, że pomimo trudnych warunków, w jakich przyszło nam zorganizować zbiórkę, nasz sztab #5979 zebrał ponad 37.000zł!

Nadszedł czas na krótkie podsumowanie

W niedzielny poranek „wypuściliśmy” 17 Wolontariuszy, którzy pomimo mrozu i śniegu dzielnie przemierzali z puszkami ulice Gminy Michałowice oraz okolic. Efekt? Zebrane ponad 8660zł. Brawo! Jesteśmy z Was dumni!

Ale nasza akcja WOŚP to nie tylko puszki. Wczesnym popołudniem otwarte zostały drzwi hali, gdzie mieszkańcy Gminy mogli „zaopatrzyć” się w rękodzieło, książki, gry, puzzle i pluszaki. Kiermasz przyniósł nam niezłą sumkę, bo do puszek dorzuciliśmy kolejne 2375zł.

Na spragnionych „czegoś słodkiego” czekała wspaniale wyposażona, dzięki rodzicom naszych uczniów, kawiarenka. Można było wybierać spośród ogromnej ilości ciast i ciasteczek, a gorącej kawy i herbaty też nie zabrakło;)  Wkład „kawiarenki” to zebrana kwota ponad 3639zł.

Bardzo nas cieszy udział całych klas w tym wielkim Wydarzeniu. Klasa 4c, razem w panią wychowawczynią wspomogła przepysznymi babeczkami kawiarenkę, natomiast klasa 4a, również wraz z wychowawczynią przygotowała niezwykły E-book Kulinarny ze sprawdzonymi świątecznymi przepisami. Każdy mógł wspomóc zbiórkę i otrzymać e-book wpłacając pieniądze na konto Sztabu, co zaowocowało kwotą 1800zł. Dziękujemy!

Dzień wcześniej, czyli w sobotę, przeprowadzone zostały przez panią Dyrektor Małgorzatę Widerę licytacje „gadżetów” podarowanych przez hojnych mieszkańców Gminy Michałowice, UKS Jaguar oraz Radę Rodziców naszej Szkoły. Licytacje były zacięte a ich wynikiem jest suma 15.504zł, która zasiliła konto WOŚP.

Udostępniona na stronie internetowej Szkoły eSkarbonka zgromadziła kwotę 5819zł, za co przede wszystkim dziękujemy WAM. Jesteście wielcy!

I jeszcze PODZIĘKOWANIA

Przede wszystkim BARDZO dziękujemy naszym wspaniałym Wolontariuszom, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcje, nie tylko na ulicach Gminy, ale również na miejscu, na hali. Nasi Wolontariusze byli dosłownie WSZĘDZIE! Pomagali przy stoiskach na kiermaszu, wspomagali kawiarenkę, pilnowali nagłośnienia oraz tego, by w hali znajdowała się odpowiednia liczba osób. Byli także w Sztabie, pieczołowicie przeliczając każdy grosz. Kochani! Dziękujemy również Stowarzyszeniu RES, które dało o nasze bezpieczeństwo podczas finału, Pęciczankom, które przygotowały ciepły posiłek dla wolontariuszy oraz Stowarzyszeniu ABC, które ufundowało wyjątkowe nagrody dla najaktywniejszych i zaangażowanych klas. Byliście wspaniali❤❤❤❤❤ Z całego serca jeszcze raz gorąco Wam dziękujemy!

Chcielibyśmy podziękować także nauczycielom, którzy z wielką chęcią zgłosili się do pomocy przy organizacji WOŚP. Wasza pomoc była bezcenna. Jesteście wspaniali!

Dziękujemy gorąco mieszkańcom Gminy Michałowicach za wsparcie, pomoc i dobre słowa. To dzięki Wam udało nam się zebrać tak dużą kwotę.

DZIĘKUJEMY! I do zobaczenia za rok!

Członkowie Sztabu