Wizyta nauczycielek ze szkoły CEIP Beethoven z Madrytu

  • Wizyta nauczycielek ze szkoły CEIP Beethoven z Madrytu
  • Wizyta nauczycielek ze szkoły CEIP Beethoven z Madrytu
  • Wizyta nauczycielek ze szkoły CEIP Beethoven z Madrytu
  • Wizyta nauczycielek ze szkoły CEIP Beethoven z Madrytu
  • Wizyta nauczycielek ze szkoły CEIP Beethoven z Madrytu
  • Wizyta nauczycielek ze szkoły CEIP Beethoven z Madrytu
  • Wizyta nauczycielek ze szkoły CEIP Beethoven z Madrytu

W dniach 7 – 9 marca 2023r. w ramach projektu ERASMUS + gościliśmy nauczycielki ze szkoły CEIP Beethoven z Madrytu. Przez trzy dni goście przyglądali się pracy naszej placówki: obserwowali lekcje, organizację pracy szkoły, różnorodne zajęcia oraz mogli zapoznać się z metodami stosowanymi w nauczaniu przez polskich nauczycieli i specjalistów. Pani przyglądały się również jak wykorzystywany jest sprzęt zakupiony w ramach Laboratoriów Przyszłości. Nasi uczniowie oprowadzili Panie po budynku szkoły opowiadając o naszej szkole w języku hiszpańskim. Nauczycielki z Hiszpanii były pod wrażeniem kreatywności pedagogów oraz gościnnością ze strony uczniów i pracowników szkoły. Odwiedziły także Urząd Gminy oraz zwiedziły nowe przedszkole w Regułach. To była ciekawa wymiana doświadczeń zarówno dla hiszpańskich jak i polskich nauczycieli.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content