Wolontariusze z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Bezdomnych Zwierząt

  • Wolontariusze z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Bezdomnych Zwierząt
  • Wolontariusze z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Bezdomnych Zwierząt
  • Wolontariusze z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Bezdomnych Zwierząt

W dniu 4 grudnia do naszej szkoły przybyli wolontariusze z Pruszkowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Bezdomnych Zwierząt i cudowna psinka. Zajęcia odbyły się dla uczniów klas trzecich. Dzieci dowiedziały się jak wielką odpowiedzialnością jest posiadanie zwierzaka i kim jest wolontariusz. Zapoznały się ze smutnymi historiami zwierząt trafiającymi do schroniska. Nasi uczniowie wsparli stowarzyszenie zbiórką rzeczy potrzebnych dla bezdomniaków. Każdy mógł otrzymać magnes, kubek z psiakami i kociakami za symboliczną kwotę. Udało się uzbierać aż 2050 zł. Pieniążki zostaną przeznaczone na leczenie zwierzaków.

Z całego serca dziękujemy wszystkim za pomoc i zapraszamy na spacery ze zwierzakami.

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content