Wycieczka klasy 1c do Muzeum Gazowni Warszawskiej.

  • Wycieczka klasy 1c do Muzeum Gazowni Warszawskiej.
  • Wycieczka klasy 1c do Muzeum Gazowni Warszawskiej.
  • Wycieczka klasy 1c do Muzeum Gazowni Warszawskiej.
  • Wycieczka klasy 1c do Muzeum Gazowni Warszawskiej.
  • Wycieczka klasy 1c do Muzeum Gazowni Warszawskiej.
  • Wycieczka klasy 1c do Muzeum Gazowni Warszawskiej.
  • Wycieczka klasy 1c do Muzeum Gazowni Warszawskiej.
  • Wycieczka klasy 1c do Muzeum Gazowni Warszawskiej.
  • Wycieczka klasy 1c do Muzeum Gazowni Warszawskiej.
  • Wycieczka klasy 1c do Muzeum Gazowni Warszawskiej.

Chcemy się podzielić wspaniałymi wrażeniami z niedawnej wizyty klasy Ic w Muzeum Gazowni Warszawskiej! Nasza klasa miała zaszczyt być pierwszą grupą uczniów naszej szkoły, która miała okazję odkryć tajemnice tego historycznego miejsca. Podczas wizyty pracownicy muzeum zapewnili nam ciekawe warsztaty, które angażowały wszystkie dzieci. Dzięki nim mogliśmy zgłębić historię i znaczenie gazownictwa w rozwoju Warszawy oraz spojrzeć na to zjawisko z zupełnie nowej perspektywy. Jednym z najbardziej ekscytujących elementów wizyty było to, że mogliśmy bezpośrednio dotknąć eksponatów i wzbogacić nasze doświadczenie poprzez interakcję z nimi. Zdobycie nowych doświadczeń było nie tylko edukacyjne ale niezwykle inspirujące dla naszych młodych umysłów.

Chcieliśmy z całego serca podziękować pracownikom muzeum za cierpliwość i otwartość na nasze pytania.

Ic z wychowawcą Wiolettą Mroczek

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content