Zestaw materiałów edukacyjnych od szkoły Early Stage oraz ciekawe pomysły na lekcje języka angielskiego

Drodzy Rodzice!

Miło nam poinformować, że szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage w Michałowicach, która prowadzi dla naszych uczniów dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, przekazała na rzecz naszej szkoły ciekawe materiały edukacyjne:

  • zestaw innowacyjnych materiałów do nauki angielskiej gramatyki,

  • zestaw książek do biblioteki szkolnej

  • prenumeratę czasopisma “Kosmos dla dziewczynek”

Oprócz tego rodzice będą mogli wziąć udział w specjalnych, wychowawczo-psychologicznych webinariach prowadzonych przez szkołę Early Stage.

Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla naszych uczniów prowadzone są w pobliskim lokalu przy ul. 11 Listopada 65A. Early Stage oferuje również możliwość przyprowadzania dziecka ze świetlicy naszej szkoły na zajęcia w swojej filii.

Chęć zgłoszenia dziecka na zajęcia jest możliwy na stronie https://earlystage.pl/pl/zapisy/michalowice/nowy

Dlaczego zaufaliśmy właśnie Early Stage?

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, która powstała w Warszawie w 1993 roku. Early Stage jest szkołą języka angielskiego, która działa od 1993 roku, ucząc dzieci i młodzież w wieku od 3 do 19 lat.

Obecnie w szkole uczy się 36 000 uczniów, w 500 szkołach w całej Polsce. Znajduje się już w 500 lokalizacjach, w których uczy się obecnie 36 000 uczniów.

Kursy języka angielskiego prowadzone są w oparciu o autorskie podręczniki i materiały dydaktyczne oraz 10 supermocy, czyli metodę, która integruje wszystkie zmysły, pobudza wyobraźnię i pamięć, co pozwala na skuteczne przyswajanie wiedzy, w zgodzie z indywidualnym rozwojem dzieci.

Szkoła została wielokrotnie doceniona, m.in. za innowacyjność w nauczaniu języka obcego.

Więcej informacji o szkole Early Stage oraz zapisy na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dostępne są na stronie https://earlystage.pl/pl/zapisy/michalowice/nowy

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content