Zgrane Michałowiczaki

Pierwszy tydzień nowego roku szkolnego uczniowie klas 0-3 oraz 4-8 spędzili na integracji, odnawianiu znajomości i nawiązywaniu nowych przyjaźni. Był to wyjątkowy czas, który pozwolił wszystkim łagodnie wdrożyć się w szkolny rytm po długiej wakacyjnej przerwie.

Klasy 0-3 spędziły czas na świeżym powietrzu, uczestnicząc w różnorodnych grach i zabawach integracyjnych. Wspólne aktywności pomogły im nie tylko w odświeżeniu znajomości, ale także w nawiązaniu nowych przyjaźni. Dzieci bawiły się, grały w gry zespołowe i uczestniczyły w zajęciach plastycznych.
Klasy 4-8 również miały okazję do integracji. Niektóre z nich wyruszyły na wycieczki, a inne klasy brały udział w zajęciach na terenie szkoły.
Cała nasza społeczność z radością rozpoczęła nowy rok szkolny, pełna pozytywnej energii i gotowości do nauki!

Integracja będzie kontynuowana przez cały rok szkolny, aby umacniać więzi i tworzyć przyjazną atmosferę w naszej szkole. Wierzymy, że wspólne działania przyczynią się do sukcesów edukacyjnych i osobistych każdego ucznia.

Życzymy wszystkim roku pełnego radości i sukcesów!