Zjazd Szkół Jana Pawła II na Jasnej Górze

Dnia 6 października wcześniej niż zwykle, bo już o godzinie 6.30, my – przedstawiciele klas 5-8 – spotkaliśmy się
na parkingu przed kościołem. Jedziemy na Zjazd Szkół Jana Pawła II na Jasną Górę. S. Agnieszka, ks. Przemek i p. Magda sprawdzili czy są wszyscy i ruszyliśmy. Pogoda zapowiada się pięknie… Niektórzy z nas byli już na takim zjeździe kilka razy, byli też tacy, którzy jechali pierwszy raz. Autokarów było tyle, że trudno było znaleźć jakieś miejsce na parkingu. O godzinie 10.00 rozpoczął się koncert ewangelizacyjny, a po nim o 11.00 Mszę Świętą odprawił ks. Biskup Marek Solarczyk.
Na wałach stał nasz poczet sztandarowy, a my na błoniach jasnogórskich. Po Mszy Świętej poszliśmy przed obraz Matki Bożej Jasnogórskiej, aby tam przedstawić prośby z którymi przyjechaliśmy – prosiliśmy także o łaski potrzebne dla całej społeczności naszej szkoły. W drodze powrotnej nie mogło zabraknąć naszej ulubionej, niezdrowej restauracji…sami domyślcie się gdzie byliśmy
😊. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni…za rok znowu się wybieramy!

Login

Welcome! Login in to your account

Pamiętaj mnie Lost your password?

Lost Password

Skip to content